Menu
O společnosti

Jsme silní v kvalitě našich služeb,
v pojištění, financování a servisu

Jsme si jistí, že rozumíme tomu co děláme

#

Karolína Vraňáková
Zákaznická podpora, fakturace

Je mi potěšením, že Vám mohu představit sebe a naši společnost.

Od roku 2008 pracuji v oboru pojištění vozidel a jejich financování. V této činnosti jsem pokračovala v Německu ve velkém autohausu. Zde jsem získala skvělé kontakty a zkušenosti nejen v pojišťovnictví, ale i v prodeji vozidel.

Od roku 2013 jsme Vám k dispozici v České Republice nabízíme širokou škálu nových a ojetých vozů, stejně jako rozsáhlé servisní a finanční služby.

Také nabízíme pronájem obytných vozů za nejlepší ceny.

Jsme silní v kvalitě našich služeb, v pojištění, financování a servisu. Po vzoru Německa úvěry i pojištění zprostředkováváme za nejnižší možné úroky a vyhledáváme pro Vás to nejlevnější pojištění.

Naší předností je, že jsme malá rodinná firma

Rychle komunikujeme, vyřizujeme požadavky a klient vše řeší s kompetentní osobou. Vozidla jsou uskladněná kvalitně v kryté hale.

Od roku 2018 se věnujeme i elektrovozidlům. Zkoušíme, sledujeme novinky v této oblasti a hlavně je i aktivně využíváme. Pro pracovní cesty nejen v čechách ale i po Německu. Máme osobní zkušenost s kombinací elektrovozidla a fotovoltaiky.

Pojďte do toho s námi
#
Náš příslib do budoucna

Jsme tady, abychom vám pomohli s vaším cestováním a abychom přispěli k udržitelnému rozvoji

Naše firma se odlišuje svým závazkem k udržitelnosti a snaze o ochranu životního prostředíю Milujeme elektromobily a aktivně podporujeme ekologickou dopravu. Věříme, že elektromobily jsou budoucností a že jsou nejen šetrné k životnímu prostředí, ale také výkonné a praktické. Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli najít ten správný elektromobil pro vaše potřeby.

V naší nabídce naleznete široký výběr elektromobilů od předních výrobců. Snažíme se poskytnout co nejlepší poradenství a služby a zajistit, aby každý zákazník našel elektromobil, který mu nejlépe vyhovuje. Nabízíme také vhodné řešení financování a pojištění.

Jsme společnost, která se zaměřuje na prodej elektromobilů a jsme hrdí na naše dlouholeté zkušenosti v této oblasti

#

Naši techničtí specialisté mají dlouholeté zkušenosti s elektromobily a jsou připraveni pomoci vám s jakýmkoli problémem, který by se mohl vyskytnout. Snažíme se zajistit, aby vaše elektromobil byl v perfektním stavu a vždy připraven k jízdě.

Jsme zodpovědní za snižování uhlíkové stopy a věříme, že elektromobily jsou velkým krokem k udržitelné budoucnosti. Proto se snažíme poskytnout zákazníkům nejen elektromobily, ale také vzdělávání a informace o výhodách elektromobilů a udržitelnosti.

Jsme tady, abychom vám pomohli s vaším cestováním a abychom přispěli k udržitelnému rozvoji.

#

Lukáš Koller & Karolína Vraňáková
Tým FORIN

#
Ozvěte se nám!

Nemáte čas číst kvanta textu, neváhejte nás kontaktovat. Dohodněte si schůzku. Budeme se Vám věnovat.

  se zpracováním osobních údajů.

  Máte zájem o vozidlo?

  Zašlete nám nezávaznou poptávku
  a my se s Vámi spojíme!

  Kontaktovat
  Kde nás najdete?

  Kolmá 675/3, 190 00 Praha 9
  Otevírací doba: Po-Pá 08:00 - 16:00

  +420 722 330 330
  Zavolejte nám
  info@forin.cz
  Napište nám
  Otevřit v google maps